Indiana

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Indiana

Nieruchomość na sprzedaż w Indianie

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w bogatym miejscu, ale także w spokojnym kraju, musisz wybrać Indiana. Znany jako stan Hoosier, Indiana rozwija się w korzystniejszym tempie niż wiele innych stanów w Stanach Zjednoczonych. Stan Indiana znajduje się w pobliżu jeziora Michigan. W rzeczywistości graniczy również z Michigan, Ohio, Kentucky i Illinois.

Indiana jest 17 najbardziej zaludnionym państwem w kraju i 38. pod względem powierzchni. Państwo ma kilka miast metropolitalnych liczących 100 000 mieszkańców lub więcej oraz wiele mniejszych miast i miasteczek.

Dzięki nadwyżce branży dostępnej w Indianie stopa bezrobocia jest dość niska. Bezrobocie Indiany wyniosło 3,2% w marcu 2018 r., Niemal o cały punkt procentowy poniżej średniej krajowej. Zgodnie z obecnym trendem krajowym stopa bezrobocia w Indianie maleje, co oznacza, że ​​pojawiają się nowe miejsca pracy.

Gospodarka Indiany jest bardzo zdrowa w porównaniu z resztą kraju. Rok po roku poprawia się, a różnica między 2017 a 2018 rokiem jest minimalna.

Stopy procentowe, choć nieznacznie rosnące, są nadal atrakcyjne i zachęcają rynek nieruchomości na sprzedaż w stanie Indiana, ale także na własność domu. W 2018 r. Popyt na nieruchomości na sprzedaż w Indianie, w szczególności w domach jednorodzinnych, będzie nadal rosnąć, podobnie jak w 2016 i 2017 r.

Jednak nie wszystkie róże czekają na nowych właścicieli domów w Indianie.

Wzrost zatrudnienia i niskie stopy procentowe tworzą szybko rozwijający się rynek mieszkaniowy, aw niektórych regionach o wysokim popycie budowniczowie walczą o zapewnienie wystarczającej liczby niezależnych domów po przystępnych cenach, aby sprostać zapotrzebowaniu na zdrową gospodarkę.

NAR (National Association of Realtors) informuje, że zarówno nowa sprzedaż domu, jak i istniejąca sprzedaż domów wzrośnie bardziej niż w 2016 i 2017 r. Obecna stopa sprzedaży domów wzrośnie o 6,9% w porównaniu do średniej z 2017 r., Podczas gdy nowe sprzedaż domów rodzinnych wzrośnie w tym roku o 17,1%.

Carmel Niche, Indiana, jest jednym z najlepszych miejsc do życia i kupić nieruchomość na sprzedaż w stanie Indiana. Carmel to miasto liczące około 86 000 mieszkańców, a najbliższym miastem metropolitarnym jest Indianapolis.

Miasto uzyskało doskonałe oceny szkół publicznych, mieszkań, przyjaźni rodzinnej, miejsc pracy, przestępczości, bezpieczeństwa, zdrowia i sprawności fizycznej.

W Carmel jest bardzo zdrowy rynek nieruchomości i na ogół jest on wolny od niektórych drobnych problemów, które metropolitalny rynek mieszkaniowy, taki jak Indianapolis, doświadczyłby jako zbyt drogiego mieszkania i małej podaży.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 26489

Sprzedaż 4 sypialnie, Indiana, Lake County, Gary, 716 Tyler Street Gary, IN 46402, USA

342,160.04PLN
Sprzedaż
4 sypialnie

159.61 m²
Duży 2-piętrowy dom z 4 sypialniami, 2 łazienkami i mnóstwo potencjału. Blisko ekspresowych, kościołów i placówek medycznych. (Wymaga remontu). Zmotyw...
Cod. 9364

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Indiana, Adams County, Indianapolis, 3437 N Tacoma Ave

106,925.01PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

20000 m²
2 piętrowy dom z piwnicą nie umeblowane. 1,5 łazienki.
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB